Lokalne

Pamięci Pomordowanych Policjantów - Uroczystości w Poznaniu 13 Maja 18/05/2016

13 maja w Kościele Garnizonowym Policji p.w.św. Jerzego w Poznaniu odbyły się uroczystości ku czci Pomordowanych Policjantów.

zobacz więcej
Konferencja Prasowa w Biurze Zarządu PO w Poznanu 10/05/2016

9 maja w Biurze Zarządu Wielkopolskiej Platformy Obywatelskiej w Poznaniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem poznańskich parlamentarzystów Senatora RP Piotra Florka i Posłów na Sejm Rafała Grupińskiego i Szymona Ziółkowskiego.

zobacz więcej
Błękitny Marsz w Warszawie 7 Maja 09/05/2016

Senator RP Piotr Florek bierze udział w "Błękitnym Marszu" KODu, Platformy Obywatelskiej i opozycji, jaki odbył się 7 maja w Warszawie pod hasłem: " Jesteśmy i będziemy w Europie"

zobacz więcej
Obchody rocznicy zakończenia II wojny światowej 06/05/2016

Senator Piotr Florek wziął udział w organizowanych przez Dowódcę Garnizonu Poznań, obchodach 71. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Piotr Florek złożył kwiaty i uczestniczył w apelu poległych podczas uroczystości jakie odbyły się na górnym tarasie poznańskiej cytadeli. Podczas uroczystości obecni byliy także Poznaniacy, Samorządowcy, Kombatanci i Przedstawicilele Formacji Wojskowych.

zobacz więcej
Święto Konstytucji 3 Maja 04/05/2016

Senator RP Piotr Florek bierze udział w uroczystościach z okazji 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.    

zobacz więcej
Obchody Dnia Flagi 2 Maja 04/05/2016

Senator RP Piotr Florek uczestniczy w obchodach Dnia Flagi.

zobacz więcej
Dyskusja o polskiej wsi z rolnikami powiatu poznańskiego. 11/04/2016

Senator RP Piotr Florek dyskutuje z udziałem rolników powiatu poznańskiego i lokalnych władz samorządowych na temat kondycji polskiej wsi.

zobacz więcej
Głos Wielkopolski wyróżnił najlepszych sportowców. 05/02/2016

Mijający 2015 rok to wiele wydarzeń sportowych, które nie tylko zagorzałych kibiców, ale również tych mniej zainspirowanych sportem Wielkopolan przyprawiały o zachwyt i poczucie dumy.

zobacz więcej
Uroczystość odsłonięcia pomnika Generała Dowbór - Muśnickiego 29/12/2015

  Senator RP Piotr Florek uczestniczył w dniu 29 grudnia w Lusowie w uroczystości odsłonięcia pomnika generała Józefa Dowbora Muśnickiego, dowódcy Powstania Wielkopolskiego. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi i gospodarzami tego wydarzenia, wziął udział w mszy świętej koncelebrowanej przez JE Arcybiskupa ks.dra Stanisława Gądeckiego, której towarzyszył koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych pod dyrekcją mjr Pawła Joksa. Solistką była włoska skrzypaczka pochodząca z rodziny Generała, Francesca Crotti Musnicki.  

zobacz więcej