Lokalne

Błękitny Marsz w Warszawie 7 Maja 09/05/2016

Senator RP Piotr Florek bierze udział w "Błękitnym Marszu" KODu, Platformy Obywatelskiej i opozycji, jaki odbył się 7 maja w Warszawie pod hasłem: " Jesteśmy i będziemy w Europie"

zobacz więcej
Obchody rocznicy zakończenia II wojny światowej 06/05/2016

Senator Piotr Florek wziął udział w organizowanych przez Dowódcę Garnizonu Poznań, obchodach 71. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Piotr Florek złożył kwiaty i uczestniczył w apelu poległych podczas uroczystości jakie odbyły się na górnym tarasie poznańskiej cytadeli. Podczas uroczystości obecni byliy także Poznaniacy, Samorządowcy, Kombatanci i Przedstawicilele Formacji Wojskowych.

zobacz więcej
Święto Konstytucji 3 Maja 04/05/2016

Senator RP Piotr Florek bierze udział w uroczystościach z okazji 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.    

zobacz więcej
Obchody Dnia Flagi 2 Maja 04/05/2016

Senator RP Piotr Florek uczestniczy w obchodach Dnia Flagi.

zobacz więcej
Dyskusja o polskiej wsi z rolnikami powiatu poznańskiego. 11/04/2016

Senator RP Piotr Florek dyskutuje z udziałem rolników powiatu poznańskiego i lokalnych władz samorządowych na temat kondycji polskiej wsi.

zobacz więcej
Głos Wielkopolski wyróżnił najlepszych sportowców. 05/02/2016

Mijający 2015 rok to wiele wydarzeń sportowych, które nie tylko zagorzałych kibiców, ale również tych mniej zainspirowanych sportem Wielkopolan przyprawiały o zachwyt i poczucie dumy.

zobacz więcej
Uroczystość odsłonięcia pomnika Generała Dowbór - Muśnickiego 29/12/2015

  Senator RP Piotr Florek uczestniczył w dniu 29 grudnia w Lusowie w uroczystości odsłonięcia pomnika generała Józefa Dowbora Muśnickiego, dowódcy Powstania Wielkopolskiego. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi i gospodarzami tego wydarzenia, wziął udział w mszy świętej koncelebrowanej przez JE Arcybiskupa ks.dra Stanisława Gądeckiego, której towarzyszył koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych pod dyrekcją mjr Pawła Joksa. Solistką była włoska skrzypaczka pochodząca z rodziny Generała, Francesca Crotti Musnicki.  

zobacz więcej